O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego startu skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą mogli skorzystać. Publikuję, dlatego że lubię, ale i dlatego, że pragnę rozwijać swój warsztat – w związku z tym jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, oraz poniekąd krytykę co oczywiste konstruktywną).
Czytaj i wymieniaj się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka przyjemnych minut, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie dotycy. Oczywiście wszyscy mamy zróżnicowany punkt postrzegania i różne poglądy, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytykujące – dzięki takim uwagom jestem w stanie się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dosyć pokaźny, w związku z tym mam nadzieję, że każdy będzie mógł odnaleźć na blogu coś dla siebie!